Ювілейна XXX Міжнародна агропромислова виставка ,,Агро-2018”

08.06.2018

06 червня 2018 року в місті Києві, на території  Національного  Комплексу ,,Експоцентр України” відкрилася ювілейна XXX Міжнародна агропромислова виставка ,,Агро-2018”.

Виставку відкрив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

На відкритті виставки були присутні заступник голови Полтавської  обласної державної адміністрації Роман Товстий, директор Департаменту агропромислового розвитку Полтавської обласної державної адміністрації Сергій Фролов та голова Полтавського обласного громадського об’єднання  „Асоціація фермерів та приватних землевласників відродження Полтавщини” Василь Бурлака.

Окремим банером в експозиції області відображено діяльність Полтавського обласного громадського об’єднання „Асоціація фермерів та приватних землевласників відродження Полтавщини”.

В цьому році експозиція Полтавщини представлена під гаслом ,,Полтавщина – Екобренд України”.

Участь в експозиції взяли підприємства з Полтавщини: ТОВ ,,Укролія”, ПП ,,Агроекологія”, ТОВ ,,Фірма Діамант ЛТД” (ТМ ,,Козуб продукт органіка”), ПСП ,,Дружба” (агропромисловий кластер ,,Меди Межиріччя”), ТОВ ,,Сади Карлівщини” (агропромислова компанія ,,Докучаєвські чорноземи”), ПрАТ ,, Мрія”, ТОВ ,,Оржицький молокозавод” (ТМ ,,Зарог”), ТОВ ,,ДиканькаМлин”, ТОВ ,,Інверт” (ТМ ,,Диканське), Хорольська механізована пекарня, ТОВ ,,Фрукти Полтавщини”, ТОВ ,,Хорольський завод дитячих продуктів харчування”, агропромисловий холдинг ,,Астарта-Київ”, ТОВ ,,Воскобійники", ТОВ ,,НВП"Глобинський свинокомплекс".

В рамках експозиції Полтавщини було проведено дегустацію продуктів виробництва ТОВ ,,Сади Карлівщини” та ПСП ,,Дружба”.

Полтавщина представила інвестиційну карту області, на якій розміщені впроваджені івестиційні проекти та пропозиції щодо вільних земельних ділянок.

Експозицію Полтавщини відвідали заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань підтримки фермерства й розвитку сільських територій Віктор Шеремета, депутати Полтавької обласної ради та делегації з районів Полтавської області.

Полтавська експозиція викликала жвавий інтерес серед відвідувачів. Особливу заціквавленість продукцією виявили представники іноземпних фірм з країн Близького Сходу та Азії (Мьянма, ОАЕ).