З Днем працівників харчової промисловості!

Шановні колеги!

Щиро вітаємо Вас із професійним святом –
Днем працівників харчової промисловості!

Завдяки Вашій наполегливій праці та високому професіоналізму підприємства галузі стабільно і динамічно нарощують обсяги виробництва та розширюють асортимент продукції, працюють над підвищенням її якості і конкурентоспроможності, забезпеченням екологічної чистоти. Продукцію харчовиків Полтавщини знають не лише вітчизняні споживачі, а й в країнах далекого зарубіжжя.

Висловлюємо всім працівникам харчової промисловості глибоку шану і щиру подяку. Віримо, що своєю сумлінною і самовідданою працею Ви й надалі вноситимете вагомий внесок у розвиток промислового потенціалу нашої держави.

Бажаємо вам міцного здоров’я, сімейного благополуччя, впевненості у майбутньому. Нехай втілюються у життя всі ваші задуми на радість вашим родинам, на благо розквіту рідної Полтавщини та піднесення добробуту усього українського народу.

Директор Департаменту
агропромислового розвитку                                                          С.О. Фролов