Започатковано щотижневі семінари з питань розвитку сімейних фермерських господарств та впровадженню земельної реформи

11.09.2020

Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України з вересня поточного року започатковано проведення в об’єднаних територіальних громадах щотижневих семінарів з питань розвитку сімейних фермерських господарств та впровадження земельної реформи.

10 вересня 2020 року за участі заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Т. Висоцького, директора Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації С. Фролова та виконувача обов’язків начальника Головного управління Держгеокадастру в Полтавській області К. Рибалка відбувся такий семінар в Сергіївський ОТГ Гадяцького району.

В заході взяли участь члени фермерських, особистих сімейних, сімейних фермерських господарств Гадяцького, Глобинського, Лохвицького, Хорольського районів.

В рамках семінару заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Т. Висоцький ознайомив присутніх аграріїв з баченням Міністерства напрямків держаної підтримки сільгоспвиробників на наступні три роки та шляхів захисту прав власників земельних паїв.

Директор Департаменту С.Фролов проінформував аграріїв щодо напрямків державної підтримки малого та середнього бізнесу, які діють в поточному році, алгоритму створення сімейних фермерських господарств, основних функцій створеного Державного аграрного реєстру.

Окрім цього С. Фролов повідомив присутніх про початок розробки положеннь Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2025 року та запросив присутніх взяти активну участь у формуванні пропозицій до проекту Програми.

Виконувач обов’язків начальника Головного управління Держгеокадастру в Полтавській області К. Рибалко прокоментував основні положення земельної реформи в Україні, дав відповіді на актуальні земельні питання в рамках відкриття ринку сільськогосподарських земель.