Ви є тут

Засідання Координаційної ради при голові облдержадміністрації з питань розвитку фермерства на Полтавщині

03.10.2018

2 жовтня 2018 року в приміщенні Полтавської обласної державної адміністрації відбулося засідання Координаційної ради при голові облдержадміністрації з питань розвитку фермерства на Полтавщині.

На засіданні були розглянуті питання:
- про стан реалізації в області державних та регіональних програм, які передбачають фінансову підтримку фермерських господарств;
- про суттєві зміни в земельному законодавстві з використання земель сільськогосподарського призначення;
- про проблемні питання які виникають у фермерів області.

Директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації С.О. Фролов поінформував присутніх про внесення змін до Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2020 року в частині кредитування фермерських господарств, та запропонував фермерам активно долучатися до Програми.

Обговорені проблемні питання в сфері земельного законодавства та про хід аудиту земель сільськогосподарського призначення в області.

Голова Координаційної ради В.А. Головко наголосив на необхідності постійної комунікації органів влади з фермерами та ініціював звернення до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо прискорення прийняття законопроекту по захисту спадкових прав фермерів.