Засідання Об’єднання «Ради сільськогосподарських товаровиробників Полтавської області»

02.08.2018

2 серпня 2018 року відбулось засідання Об’єднання «Ради сільськогосподарських товаровиробників Полтавської області».

В засіданні прийняв участь Фролов Сергій Олександрович – директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, який доповів про хід збирання ранніх зернових культур в області.

Учасниками наради було обговорено питання рекомендаційної ціни в 2018 році на збіжжя в рахунок оплати за паї.

Також були підняті питання, щодо реєстрації об’єктів нерухомості бувших КСП та проблеми пов’язані з екологічними перевірками сільськогосподарських підприємств.

Про роботу оперативного штабу захисту представників аграрного бізнесу від рейдерів доповіла Бриндак Дарія Вікторівна – в.о. начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області.

В ході зустрічі досягнуто домовленість, щодо проведення круглого столу з піднятих питань за участю членів Об’єднання «Ради сільськогосподарських товаровиробників Полтавської області», представників Головного територіального управління юстиції у Полтавській області та засобів масової інформації.