Засідання робочої групи з розробки пропозицій до Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2025 року

10.09.2020

9 вересня 2020 року в приміщенні Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації під головуванням директора Департаменту С. Фролова відбулося засідання робочої групи з розробки пропозицій до Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2025 року.

Метою Програми є підтримка зайнятості сільського населення, створення додаткових можливостей для розвитку індивідуальних домогосподарств, малого та середнього аграрного бізнесу, поліпшення розвитку села та якості життя в сільській місцевості.

В засіданні робочої групи взяли участь спеціалісти Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, голови фермерських господарств і сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, представники Громадської ради при Полтавській облдержадміністрації, сільськогосподарських дорадчих служб області, Полтавської державної аграрної академії, Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністрації, Полтавського обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі.

Під час засідання учасниками робочої групи була обговорена ефективність напрямків діючої Програми до 2020 року та запропоновані пропозиції до напрямків проекту Програми до 2025 року.

На засідання робочої комісії було констатовано, що до розробки проєкту Програми 2025 можуть долучитися всі зацікавлені особи. Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації приймає пропозиції до 1 жовтня 2020 року.