Засідання тимчасової робочої групи з питань погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах агропромислового комплексу області

19.04.2018

19.04.2018 в Департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації під головуванням першого заступника директора Департаменту Реви І.І. відбулося засідання тимчасової робочої групи з питань погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах агропромислового комплексу області. Засідання робочої групи проведено на виконання доручення, даного за підсумками засідання обласної робочої координаційної групи з питань погашення заборгованості із заробітної плати 28.03.2018. В роботі групи прийняли участь голова обласної організації профспілки АПК, спеціалісти Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації та управління Держпраці у Полтавькій області, заступник голови Чутівської райдержадміністрації.

На засідання робочої групи були запрошені керівники переробних підприємств, які станом на 1 квітня поточного року збільшили заборгованість із заробітної плати: ДП «Лохвицький спиртовий комбінат», ТОВ «Гадячсир», ТОВ «Техмолпром», ТОВ «Торговий дім «Гадячсир Україна», ТОВ «Полтавамолпрод», філія «Хлібна база № 88» ДП «Полтавського КХП».

В ході засідання робочої групи керівники підприємств дали пояснення щодо наявної заборгованості, окреслили перспективи її погашення, а також надали графіки погашення заборгованості.

За підсумками роботи керівникам зазначених підприємств та обласним службам були дані доручення про вжиття невідкладних заходів щодо зменшення сум заборгованості із заробітної плати.