Земельні торги з продажу права оренди на земельну ділянку водного фонду державної власності, для рибогосподарських потреб

03.05.2019

3 травня 2019 року в Департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації були проведені земельні торги (аукціон) з продажу права оренди (річна орендна плата) терміном на 25 років на земельну ділянку водного фонду державної власності, для рибогосподарських потреб, площею 7,0480 га, з розташованим на ній водним об'єктом площею водного простору 7,0480 га, яка знаходяться за межами населених пунктів на території Засульської сільської ради Лубенського району Полтавської області.

За результатами торгів, при стартовій ціні річної орендної плати в сумі 12 569 грн 24 коп, що становила 5 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки водного фонду з розташованим на ній водним об’єктом, ціна лота підвищилась до 13 197 грн 74 коп, що становить 5,25 % від НГО.

Переможець торгів: фізична особа, яка буде використовувати вищезазначену земельну ділянку, з розташованим на ній водним об’єктом площею водного простору 7,0480 га для рибогосподарських потреб.