Земельні торги з продажу права оренди земельних ділянок водного фонду для рибогосподарських потреб

27.12.2018

27 грудня 2018 року в Департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації були проведені земельні торги (аукціон) з продажу права оренди (річна орендна плата) терміном на 25 років на чотири земельні ділянки водного фонду державної власності, для рибогосподарських потреб, загальною площею 74,4531 га, з розташованими на них водними об'єктами загальною площею водного простору 74,4531 га, які знаходяться за межами населених пунктів на території Засульської сільської ради Лубенського району та Шишацької селищної ради Шишацького району Полтавської області.

За результатами торгів, при стартовій ціні річної орендної плати в сумі 125 592 грн 27 коп, що становила 5 % від нормативної грошової оцінки земельних ділянок водного фонду з розташованими на них водними об'єктами, загальна ціна лотів підвищилась до 132 595 грн 72 коп, що становить 5,35 % від НГО (мінімальна ставка 5,13 %, максимальна ставка 5,90%).

Переможці торгів: одна юридична особа та троє фізичних осіб, які будуть використовувати вищезазначені земельні ділянки, з розташованими на них водними об’єктами загальною площею водного простору 74,4531 га для рибогосподарських потреб.