Зустрічі з фермерами в Кобеляцькому районі

28.01.2019

25 січня 2019 року в Кобеляцькому районі відбулася нарада з питань участі фермерів в державній та обласній програмах підтримки АПК.

За інформацією відділу агропромислового розвитку Кобеляцької райдержадміністрації програмою відшкодування вартості сільськогосподарської техніки скористалися 40 агроформувань, з них 24 фермерські господарства, та отримали компенсацію в розмірі 3,0 млн. грн. Спеціальну бюджетну дотацію за утримання корів отримало 6 господарств на загальну суму 1,4 млн. грн. 216 членів особистих селянських господарств отримали дотацію на молодняк ВРХ.

В рамках обласної Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу аграрії району отримали компенсацію за проведення штучного осіменіння, придбане доїльне обладнання та племінний матеріал і обладнання за напрямом – стимулювання розвитку бджільництва.

Загальна сума відшкодування з державного та обласного бюджетів складає 5,3 млн. грн. Це один з найкращих показників в області.

Фермери подякували керівництву районного відділу за вчасне інформування та допомогу в вирішенні проблемних питань.