До уваги керівників підприємств агропромислового комплексу!

19.04.2018

Оголошується конкурс по визначенню суб’єктів господарювання агропромислового комплексу області для надання фінансової підтримки шляхом здешевлення кредитів.

Конкурсна комісія з визначення суб’єктів господарювання агропромислового комплексу для надання фінансової підтримки шляхом здешевлення кредитів за рахунок коштів державного бюджету розпочинає прийом заявок на участь у конкурсі.

Подані документи, необхідні для отримання права на компенсацію, розглядаються у порядку черговості їх реєстрації.

Компенсація надається позичальникам, які мають чистий дохід (виручку) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній рік до 20 млн. грн.

Компенсації підлягають відсоткові ставки за короткостроковими кредитами, залученими для покриття виробничих витрат та середньостроковими кредитами, залученими для придбання основних засобів сільськогосподарського виробництва, здійснення витрат, пов’язаних з будівництвом і реконструкцією виробничих об’єктів сільськогосподарського призначення.

Перевага надається малим та середнім сільгоспвиробникам, в першу чергу - які займаються вирощуванням овочів у відкритому ґрунті, цукрових буряків, садівництвом та ягідництвом, у другу чергу – які проводять діяльність з вирощування та розведення тварин ( ВРХ для отримання м’яса і виробництва молока, овець і кіз, кролів, свиней, свійської птиці (крім курей та одержання яєць свійської птиці) та використали кредитні кошти для покриття витрат, пов’язаних із такою діяльністю.

Перелік документів для участі в конкурсі та умови визначені постановою Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2015 року №300 „Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки заходів в агропромисловому  комплексі шляхом здешевлення кредитів” (зі змінами).

Документи приймаються з дати опублікування оголошення (обласна газета «Село полтавське» №15 від 19.04.2018) за адресою: м. Полтава, вул. Міщенка, 2, Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації, відділ фінансово-кредитного забезпечення, кім.79.

Телефони для довідок:  60-31-12.

Обласна конкурсна комісія