Ви є тут

До уваги сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів!

17.05.2018

Департамент агропромислового розвитку Полтавської облдержадміністрації повідомляє, що в 2018 році діє бюджетна програма „Фінансова підтримка розвитку фермерських господарств”, якою, зокрема, передбачено кошти на фінансову підтримку сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів.

Так, відповідно пункту 9 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 року № 106 (далі – Порядок), фінансова підтримка надається сільськогосподарським обслуговуючим кооперативам (далі – кооперативи) молочарського та плодово-ягідного напрямів діяльності у розмірі 70 відсотків вартості (без урахування суми ПДВ) придбаного обладнання із зберігання та переробки сільськогосподарської продукції, але не більше 3 000 000 гривень на один кооператив.

З метою ефективного використання коштів державного бюджету та визначення кооперативів, які отримають право на фінансову підтримку, Полтавська регіональна комісія з питань надання фінансової підтримки сільськогосподарським обслуговуючим кооперативам (далі – регіональна комісія) розпочинає прийом заявок та документів від кооперативів з дня оприлюднення даного оголошення до 15 листопада 2018 року.

Заявки, подані після закінчення строку їх приймання, не приймаються та не розглядаються.

Заявки та документи подаються згідно переліку, визначеному пунктом 9 Порядку, до Департаменту агропромислового розвитку Полтавської обласної державної адміністрації за адресою: 36011, м. Полтава, вул. В. Міщенка, буд. 2,    каб. 28.

Додатково надається лист-згода на обробку персональних даних (відповідно Закону України „Про захист персональних даних” від 01 червня 2010 року № 2297-VI та наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 14 березня № 136).

Довідки за телефонами: (0532) 56-92-63, 60-75-97.