Формування експозиції Полтавської області на ХХХ ювілейну Міжнародну агропромислову виставку «Агро-2018»

07.02.2018

Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації запрошує всіх бажаючих суб’єктів господарювання до участі у формуванні експозиції Полтавської області на ХХХ ювілейну Міжнародну агропромислову виставку «Агро-2018», яка відбудеться з 6 по 9 червня 2018 року в павільйоні №1 Національного комплексу «Експоцентр України».

Розглядаються пропозиції щодо визначення організатора-розпорядника експозиції Полтавської області на ювілейну ХХХ Міжнародну агропромислову виставку «Агро-2018» відповідно до наданих проектів дизайну, структури та тематики експозиції.

Пропозиції надсилати на електронну адресу Департаменту gol_apc@adm-pl.gov.ua до 01.03.2018 року.