Інформація для виконавців земельних торгів щодо земельних ділянок водного фонду з водними об’єктами, розташованих на території Полтавської області

29.03.2019

Розпорядженням голови облдержадміністрації від 08.02.2019 № 96 „Про земельні ділянки водного фонду з водними об’єктами, право користування якими підлягає продажу на земельних торгах” визначено наступні земельні ділянки водного фонду з водними об’єктами державної власності, право оренди на які буде продано на земельних торгах у формі аукціону:

Місце розташування

Орієнтовна площа земельної ділянки, га

Кадастровий номер земельної ділянки

Цільове призначення (згідно з класифікацією цільового призначення)

1

Ставок, розташований за межами населених пунктів на території Книшівської сільської ради Гадяцького району

5320483000:

2

Ставок, розташований за межами населених пунктів на території Зубанівської сільської    ради    Глобинського  району

3

Ставок, розташований за межами населених пунктів на території Диканської селищної ради Диканського району

4

Ставок, розташований за межами населених пунктів на території Дібрівської сільської ради Диканського району

5

6

7

Ставок, розташований за межами населених пунктів на території Корсунівської сільської    ради    Лохвицького  району

8

Ставок, розташований за межами населених пунктів на території Ригівської сільської    ради    Лохвицького  району

ідсутній

9

Ставок, розташований за межами населених пунктів на території Старицьківської сільської    ради    Машівського  району

10

Ставок, розташований за межами населених пунктів на території Харківецької та Каплинцівської  сільських    рад    Пирятинського  району

для рибогоспо дарських потреб

Пунктом 5 статті 135 Земельного кодексу України передбачено, що земельні торги проводяться відповідно до договору між організатором земельних торгів та їх виконавцем. Фінансування організації та проведення земельних торгів здійснюється виконавцем земельних торгів. Витрати (видатки), здійснені виконавцем земельних торгів на проведення, відшкодовуються йому переможцем земельних торгів.

Згідно пункту 5 статті 136 цього Кодексу фінансування підготовки лотів до проведення земельних торгів здійснюється їх виконавцем відповідно до договору з організатором. Витрати, здійснені виконавцем на підготовку лотів до проведення земельних торгів, відшкодовуються переможцем земельних торгів за кожним лотом.

Враховуючи вищевикладене, пропонуємо в термін до 26 квітня 2019 року виконавцям земельних торгів надати:

- довідки про присвоєння ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ;

- копії кваліфікаційних документів ліцитаторів, яких буде залучено для проведення земельних торгів та підписання протоколу земельних торгів;

- згоду на фінансування підготовки лотів до продажу на земельних торгах за рахунок власних коштів;

- інформацію про сумарну кількість проданих лотів на земельні ділянки на земельних торгах за 2018 рік: кількість, стартова ціна, ціна їх продажу порівняно зі стартовою ціною (у відсотках).

Визначення виконавця земельних торгів відбуватиметься з урахуванням наступних критеріїв: кількість проданих лотів та зростання (збільшення) ціни їх продажу порівняно зі стартовою ціною у відсотках.

Адреса, за якою подаються  матеріали: вул. Міщенка, 2, каб. 23, м. Полтава, 36011.

Розпорядженням голови облдержадміністрації від 08.02.2019 № 95 „Про земельні ділянки водного фонду з водними об’єктами, право користування якими підлягає продажу на земельних торгах” визначено наступні земельні ділянки водного фонду з водними об’єктами державної власності, право оренди на які буде продано на земельних торгах у формі аукціону:

Місце розташування

Орієнтовна площа земельної ділянки, га

Кадастровий номер земельної ділянки

Цільове призначення (згідно з класифікацією цільового призначення)

1

Ставок, розташований за межами населених пунктів на території Мартинівської сільської ради Карлівського району

2

Ставок, розташований за межами населених пунктів на території Варварівської сільської ради Карлівського району

3

Ставок, розташований за межами населених пунктів на території Попівської сільської ради Карлівського району

23,5

4

Ставок, розташований за межами населених пунктів на території Пригарівської сільської ради Козельщинського району

5

Ставок, розташований за межами населених пунктів на території Пирятинської міської ради Пирятинського району

6

Ставок, розташований за межами населених пунктів на території Старицьківської сільської ради Машівського району

7

Ставок, розташований за межами населених пунктів на території Великосороченської сільської ради Машівського району

8

9

Ставок, розташований за межами населених пунктів на території Лип’янської сільської ради Карлівського району та Абрамівської сільської ради Машівського району

23,5

10

Ставок, розташований за межами населених пунктів на території Максимівської сільської    ради Карлівського  району

11

Ставок, розташований за межами населених пунктів на території Великоперевізької сільської ради    Шишацького району

для рибогоспо дарських потреб

-   довідки про присвоєння ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ;

Адреса, за якою подаються матеріали: вул. Міщенка, 2, каб. 23, м. Полтава, 36011.