Інтерактивна карта водних об'єктів державної власності, придатних для рибогосподарських потреб на території Полтавської області

30.06.2020

Шановні відвідувачі!

З метою належного інформування всіх фізичних та юридичних осіб для залучення бажаючих до ведення господарювання у галузі рибного господарства, в даному розділі Вам представлена інформація із даними про наявні водні об’єкти державної власності, придатні для рибогосподарських потреб,  які знаходяться на території Полтавської області.

Для перегляду карти необхідно встановити програму Google Earth Pro на власний комп’ютер згідно інструкції.

Інтерактивна карта: Землі_водного_фонду_31_08_2020.kml

Покрокові шляхи надання земельних ділянок водного фонду
в користування на умовах оренди для рибогосподарських потреб

1. Звернутись до облдержадміністрації про включення обраної земельної ділянки до переліку земельних ділянок з розташованими на них водними об'єктами для рибогосподарських потреб, які будуть виставлені на земельні торги. До звернення додається інформація з інтерактивної карти водних об'єктів або викопіювання місця знаходження земельної ділянки з зазначенням її площі.

2. Перелік земельних ділянок та виконавець земельних торгів затверджуються розпорядженням голови облдержадміністрації.

3. Визначений на конкурентних засадах виконавець земельних торгів замовляє розроблення паспорта водного об'єкта, документації із землеустрою та технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, які після розроблення підлягають затвердженню в установленому порядку.

4. Умови проведення земельних торгів визначаються розпорядженням голови облдержадміністрації.

5. Виконавцем земельних торгів оголошуються та проводяться земельні торги з продажу права користування земельною ділянкою з розташованим на ній водним об'єктом для рибогосподарських потреб, в яких заявник бере участь.

6. З переможцем земельних торгів укладається договір оренди на право користування земельною ділянкою з розташованим на ній водним об'єктом.