Щодо відшкодування коштів з ліквідації амброзії відповідно до Програми фітосанітарних заходів по ліквідації регульованих шкідливих організмів на території Полтавської області на 2019-2023 роки

05.08.2019

Департамент агропромислового розвитку Полтавської облдержадміністрації інформує, що рішенням двадцять четвертої сесії сьомого скликання Полтавської обласної ради від 14 лютого 2019 року № 1041 затверджено Програму фітосанітарних заходів по ліквідації регульованих шкідливих організмів на території Полтавської області на 2019-2023 роки.

Розділом V «Фінансове забезпечення Програми» передбачено, що виконання заходів Програми з локалізації і знищення регульованих шкідливих організмів в населених пунктах здійснюється шляхом надання субвенцій місцевим бюджетам, як відшкодування витрат по організації благоустрою населених пунктів, на умовах співфінансування ними не менше половини вартості робіт та матеріалів, що підтверджується рішенням відповідних місцевих громад про виділення коштів.

Відшкодування витрат об’єднаним територіальним громадам  здійснюється на підставі поданих до Департаменту звітів про обсяги та вартість робіт з ліквідації регульованих шкідливих організмів, заявок на відшкодування витрат з ліквідації регульованих шкідливих організмів з копією відповідного рішення про виділення коштів та актів виконаних робіт з ліквідації регульованих шкідливих організмів разом з копіями підтверджуючих документів (договорів, актів, накладних, платіжних доручень тощо). Звіти формуються об’єднаними територіальними громадами.

Сільські, селищні та міські ради, в свою чергу, подають до районних державних адміністрацій заявки на відшкодування витрат з ліквідації регульованих шкідливих організмів з копіями відповідних рішень про виділення коштів та актів виконаних робіт з ліквідації регульованих шкідливих організмів разом з копіями підтверджуючих документів (договорів, актів, накладних, платіжних доручень тощо). Районні державні адміністрації на підставі поданих сільськими, селищними та міськими радами документів формують зведені звіти про обсяги та вартість робіт з ліквідації регульованих шкідливих організмів та надають їх до Департаменту.