Ви є тут

До уваги сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів!

16.05.2019

Департамент агропромислового розвитку Полтавської облдержадміністрації повідомляє, що програмою «Фінансова підтримка розвитку фермерських господарств» передбачено кошти на фінансову підтримку сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів.

Відповідно до пункту 9 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 року № 106 (із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ № 911 від 24.10.2018 та № 126 від 30.01.2019) (далі – Порядок), фінансова підтримка надається сільськогосподарським обслуговуючим кооперативам (далі – кооперативи) молочарського, м’ясного напрямів та плодово-ягідного, овочевого напрямів, а також із заготівлі та переробки продукції бджільництва, дикорослих ягід, грибів і рослин шляхом компенсації 70% вартості техніки та обладнання без урахування сум ПДВ, але не більш як 3,0 млн. грн. на один кооператив, за умови попередньої оплати кооперативом 100% вартості і ПДВ за придбані та одержані у поточному році техніку та обладнання.

З метою ефективного використання коштів державного бюджету та визначення кооперативів, які отримають право на фінансову підтримку, Полтавська регіональна комісія з питань надання фінансової підтримки сільськогосподарським обслуговуючим кооперативам (далі – регіональна комісія) розпочинає прийом заявок та документів від кооперативів з дня оприлюднення даного оголошення до 1 листопада 2019 року.

Заявки, подані після закінчення строку їх приймання, не приймаються та не розглядаються.

Заявки та документи подаються згідно переліку, визначеному пунктом 9 Порядку, до Департаменту агропромислового розвитку Полтавської обласної державної адміністрації за адресою: 36011, м. Полтава, вул. В. Міщенка, 2.

Довідки за телефоном: (0532) 60-76-54