Ви є тут

Оголошення. До уваги керівників підприємств агропромислового комплексу!

22.03.2019

Оголошується конкурс по визначенню суб’єктів господарювання агропромислового комплексу області для надання фінансової підтримки шляхом здешевлення кредитів.

Конкурсна комісія з визначення суб’єктів господарювання агропромислового комплексу для надання фінансової підтримки шляхом здешевлення кредитів за рахунок коштів державного бюджету розпочинає прийом заявок на участь у конкурсі.

Подані документи, необхідні для отримання права на компенсацію, розглядаються у порядку черговості їх реєстрації.

Компенсації підлягають відсоткові ставки за короткостроковими кредитами, залученими для покриття виробничих витрат та середньостроковими кредитами, залученими для придбання основних засобів сільськогосподарського виробництва, здійснення витрат, пов’язаних з будівництвом і реконструкцією виробничих об’єктів сільськогосподарського призначення.

Компенсація надається за нараховані і сплачені у поточному році відсотки за користування кредитами:

у розмірі облікової ставки Національного банку, що діє на дату нарахування відсотків, але не вище розмірів, передбачених кредитними договорами, - позичальникам, які мають чистий дохід (виручку) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній рік до 20 млн. гривень, та позичальникам, які провадять діяльність з вирощування та розведення тварин (великої рогатої худоби для отримання м’яса і виробництва молока, овець і кіз, кролів, свиней, свійської птиці (крім курей та одержання яєць свійської птиці) та використали кредитні кошти для покриття витрат, пов’язаних із такою діяльністю;

у розмірі 50 відсотків облікової ставки Національного банку, що діє на дату нарахування відсотків, але не вище розмірів, передбачених кредитними договорами, - іншим позичальникам.

Перелік документів для участі в конкурсі та умови визначені постановою Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2015 року №300 „Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки заходів в агропромисловому  комплексі шляхом здешевлення кредитів” (зі змінами).

Документи приймаються за адресою: м. Полтава, вул. Міщенка, 2, Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації, відділ фінансово-кредитного забезпечення, кім.79. Термін  приймання заявок на участь у конкурсі закінчується за 7 робочих днів до початку проведення останнього засідання конкурсної комісії. Останнє засідання конкурсної комісії проводиться до 10 грудня (пункт 7 Постанови  Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2015 №300 (із змінами).

Телефони для довідок:  60-31-12.

Обласна конкурсна комісія


Заявка
на участь у конкурсі для отримання компенсації
відсоткової ставки за залученими кредитами