Створення молочних ферм сімейного типу

20.08.2015

Міжнародний благодійний фонд "Добробут громад" спільно з ТОВ "Полтавська сільськогосподарська дорадча служба", за підтримки обласної державної адміністрації реалізовує в області проект по створенні молочної ферми сімейного типу.

Створення сімейних ферм на 10-20 голів ВРХ передбачає:

Зі сторони ПРОЕКТУ:
1. Надання рекомендацій щодо реконструкції приміщення для утримання ВРХ.
2. Надання обладнання на суму, еквівалентну $ 6000 (доїльний апарат, поїлки, система освітлення та вентиляції, гумові килимки, електропастух).
3. Надання до 2 високопродуктивних нетелей (перші 70 учасників).
4. Тренінгові та консультативна підтримка з питань якості молока та управління фермою.

Зі сторони ФЕРМЕРА:
1. Фінансування 20 % від вартості внеску Проекту (праця, матеріали, обладнання).
2. Передача в дар іншій родині першого приплоду жіночої статі від отриманих нетелей.
3. Готовність приймати навчальні відвідування 1-2 рази на місяць.
4. Обов’язкова участь у тренінгах та інших навчальних заходах, організованих в рамках Проекту.

Основні критерії конкурсного відбору учасників:

1. Наявність як мінімум 5 корів.
2. Потенціал і бажання збільшити поголів’я як мінімум до 10 голів ВРХ.
3. Право власності на земельну ділянку, де знаходиться облаштоване приміщення для утримання худоби.
4. Наявність у розпорядженні земельної ділянки з розрахунку як мінімум 1 га на 1 корову або доказів спроможності забезпечення корів необхідною кількістю кормів.
5. Членство у сільськогосподарському обслуговуючому кооперативі (СОК), готовність долучатися до діяльності місцевого СОК, участь в ініціативній групі зі створення СОК.
6. Постачання 80 % виробленого молока через кооператив протягом 5 років за умови встановлення закупівельної ціни не нижчої за середньоринкову.

З питань участі у Проекті звертатися до відповідальної особи:
ТОВ „Полтавська обласна сільськогосподарська дорадча служба”,
тел.: 611-527, Е-mail: porada.poltava@gmail.com