Впровадження інвестиційних проектів в агропромисловому комплексі Полтавської області

05.04.2019

Активна інвестиційна діяльність в аграрному секторі сприяє збільшенню обсягів сільськогосподарського виробництва, підвищенню прибутковості аграрних підприємств, розширенню їх виробничої діяльності та, як результат, створенню додаткових робочих місць на селі.

Згідно статистичних даних за 2018 рік у розвиток об’єктів сільського господарства, мисливства та надання пов’язаних з ним послуг спрямовано 3816,2 млн. грн. капітальних інвестицій, у виробництво харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів – 985,9 млн. грн. Загальна сума інвестицій склала 4802,1 млн. грн.

В структурі загального обсягу інвестицій в економіку області інвестиції у розвиток об’єктів сільського господарства та пов’язаних з ним послуг становить 27,5 %.

У І кварталі 2019 року в області впроваджувалося 45 інвестиційних проектів кошторисною вартістю 991,0 млн. грн. Із них 22 об’єкти в галузі тваринництва кошторисною вартістю 190,2 млн. грн., 19 об’єктів в галузі рослинництва вартістю 751,4 млн. грн., 4 об’єкти з переробки сільськогосподарської продукції кошторисною вартістю 49,4 млн. грн. Це дасть змогу створити 393 нових робочих місць.

За 3 місяці 2019 року завершено впровадження 7 інвестиційних об’єктів в галузі рослинництва кошторисною вартістю 98,5 млн. грн. Створено 31 робоче місце.