З 1 січня 2021 року змінені реквізити рахунків для оплати за оренду водних об’єктів за межами населених пунктів

До уваги орендарів водних об’єктів!

У зв’язку зі змінами в адміністративно-територіальному устрої населених пунктів України з 1 січня 2021 року введені в дію нові реквізити рахунків для зарахування надходжень до місцевих бюджетів за надані у користування на умовах оренди водні об’єкти.

Інформацію про реквізити рахунків для зарахування орендної плати за водні об’єкти Полтавської області розміщено на веб-сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Полтавській області в рубриці “Реквізити рахунків”- файл Rahunky_MB.xls.

Завантажити реквізити:

Перелік рахунків для зарахування до місцевого бюджету надходжень за кодом класифікації доходів 22130000 (орендна плата за водні об’єкти державної власності, які розташовані за межами населених пунктів)