Аграрії області вже засіяли 50% площ до прогнозу

Аграріями області продовжується посів сільськогосподарських культур.

Як відкрити тваринницьку ферму

Крок 1. Визначитися якого розміру земельна ділянка вам буде потрібна. Для цього фермеру необхідно розрахувати скільки і яких тварин він хоче вирощувати, наприклад, для корів безприв’язного утримання вам знадобиться  8,4 - 8,6 м2 на 1 тварину. Якщо ви плануєте будувати свинарники-відгодівельники, то для вирощування поголів’я від  100 до 300 свиней вам буде потрібно 2,4 - 3,5 м2 на кожну тварину. Якщо ваш свинарник буде для тисячі і більше голів, то плануйте 1,7 - 1,8 м2 площі на кожну тварину. Кошари для вівцематок слід будувати з розрахунку 2,10 - 2,4 м2 площі на кожну тварину.

Робочий візит у Миргородський район

Заступник начальника Полтавської ОВА Володимир Когут і директор Департаменту агропромислового розвитку ОВА Сергій Фролов із робочим візитом відвідали Шишацьку громаду.

17.04.2024
Можливості для мікро, малих, середніх агровиробників: співпраця з аграрним переробним підприємством у Полтавській області!

Програма USAID АГРО підтримала ЛКЗ (Лохвицький комбікормовий завод) у розширенні потужностей для переробки зерна кукурудзи та гороху. В межах проєкту, підприємство розширює свою діяльність та розпочинає будівництво круп’яного заводу, що буде виробляти продукт з доданою вартістю: кукурудзяну крупу та борошно, а також переробляти горох.

Про хід весняно-польових робіт в області

Станом на 11 квітня аграріями області завершено посів ранніх зернових культур на площі 90,3 тис. га, в тому числі пшениці – 6,5 тис. га, ячменю – 73,0 тис. га, вівса – 2,3 тис. га, гороху – 8,5 тис. га. У минулому році на цю дату було посіяно 78,0 тис. га ранніх (75% до прогнозу).

10.04.2024
Кабмін поновив компенсації за придбання сільгосптехніки вітчизняного виробництва

В Україні відновили дію урядової програми компенсацій аграріям 25% вартості придбаної техніки і обладнання вітчизняного виробництва.

Консультаційний супровід фермерських господарств з вирощування кукурудзи

05 квітня 2024 року в м. Лохвиця відбувся захід, основною ціллю якого було ознайомити фермерські господарства з технологією вирощування кукурудзи в рамках реалізації субгранту Програми USAID АГРО по збільшенню виробничих потужностей Лохвицького Комбікормового Заводу (ЛКЗ).

Робоча поїздка до Опішнянської територіальної громади

02 квітня 2024 року заступник начальника Полтавської ОВА Володимир Когут та виконувач обов’язків директора Департаменту агропромислового розвитку ОВА Віктор Скриль з робочим візитом відвідали Опішнянську громаду.