Ви є тут

Новини

01.12.2023
Онлайн-нарада з питань передачі в оренду земельних ділянок під полезахисними лісосмугами

30 листопада 2023 року відбулася онлайн-нарада з питань передачі в оренду земельних ділянок під полезахисними лісосмугами. У нараді взяли участь: заступник директора Департаменту агропромислового розвитку Полтавської облвійськадміністрації Віктор Скриль, експерт з управління активами та земельними ресурсами Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» Роман Романко, фахівчиня із нормативно-правових питань Полтавського регіонального офісу Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» Олена Гуленко, представники територіальних громад та райвійськадміністрацій області.

29.11.2023
Відбулося засідання конкурсної комісії з визначення виконавців заходів, які проводяться на конкурсній основі, Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2027 року

29 листопада 2023 року відбулося засідання конкурсної комісії з визначення виконавців заходів, які проводяться на конкурсній основі, Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2027 року, що фінансується з обласного бюджету, за напрямком «Кредитування фермерських господарств».

23.11.2023
Програма USAID АГРО завершила роздачу добрив

Програма USAID АГРО завершила роздачу добрив для мікро, малих та середніх агровиробників за програмою «Добрива NPK від USAID АРГО, 2023 р.»!

20.11.2023
Нова реальність агробізнесу в умовах війни. Курс на можливості

16-17 листопада 2023 року в Полтавській області відбулася конференція за підтримки Програми USAID АГРО «Нова реальність агробізнесу в умовах війни. Курс на можливості». У заході взяли участь понад 60 учасників з Полтавської області, а також фермери з Дніпра, Житомира та Чернігівщини.

16.11.2023
День працівників сільського господарства

Сьогодні, 16 листопада, в Полтавському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені М.В. Гоголя відбулося урочисте відзначення Дня працівників сільського господарства — провідної економічної галузі Полтавщини.

13.11.2023
Колектив Департаменту агропромислового розвитку Полтавської обласної військової адміністрації глибоко сумує з приводу смерті колишнього начальника Управління сільського господарства і продовольства Полтавської облдержадміністрації Андрієнка В.В.

Колектив Департаменту агропромислового розвитку Полтавської обласної військової адміністрації глибоко сумує з приводу смерті колишнього начальника управління сільського господарства виконавчого комітету Полтавської обласної ради народних депутатів (1991—1992 роки), начальника управління сільського господарства і продовольства Полтавської обласної державної адміністрації (1992—1998 роки) Андрієнка Володимира Васильовича.

10.11.2023
Полтавські посадовці отримали знання про утримання та збереження полезахисних лісових смуг

8 листопада 2023 року відбувся онлайн семінар-практикум на тему «Організація роботи ОМС щодо утримання та збереження полезахисних лісових смуг, розташованих на землях сільськогосподарського призначення». Захід був організований Проєктом USAID «ГОВЕРЛА» спільно з Волинським регіональним центром підвищення кваліфікації.

08.11.2023
В Державному аграрному реєстрі розпочалася подача заявок на включення в перелік верифікованих експортерів

В ДАР стала доступною подача заявок для включення українських агропідприємців в перелік верифікованих експортерів.

07.11.2023
Організація роботи ОМС щодо утримання та збереження полезахисних лісових смуг, розташованих на землях сільськогосподарського призначення

8 листопада 2023 року Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» спільно з Волинським регіональним центром підвищення кваліфікації організовує семінар-практикум на тему «Організація роботи ОМС щодо утримання та збереження полезахисних лісових смуг, розташованих на землях сільськогосподарського призначення», який відбудеться з 14:00 до 16:00.

Сторінки