Ви є тут

Новини

05.06.2023
У Миргороді відбулася виїзна нарада, із змін у сфері земельного законодавства і створення у територіальних громадах області служби з контролю за використанням та охороною земель

Обласною військовою адміністрацією зокрема Департаментом агропромислового розвитку разом з районними військадміністраціями проводяться виїзні наради по області. Відбувся такий виїзд до Миргородської міської ради де були запрошені на нараду Голова районної військової адміністрації Полтавського району, голови 16 територіальних громад Миргородського району та начальники земельних відділів, інспектори з контролю за використанням і охороною земель.

02.06.2023
Відбулося перше засідання в 2023 році конкурсної комісії з визначення виконавців заходів, які проводяться на конкурсній основі, Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2027 року

2 червня 2023 року відбулося засідання конкурсної комісії з визначення виконавців заходів, які проводяться на конкурсній основі, Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2027 року, що фінансується з обласного бюджету, за напрямком «Підтримка сільськогосподарської дорадчої діяльності».

01.06.2023
На Полтавщині планують організувати підготовку операторів БпЛА на базі закладів вищої освіти

Внесено зміни до Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2027 року, в рамках якою тепер перебачено підготовку операторів БпЛА на базі навчальних закладів.

01.06.2023
Аграрії області завершили посів ярих культур

Станом на 31 травня в області посів ярих сільськогосподарських культур завершено – всього посіяно 1,4 млн. га, в тому числі зернових та зернобобових – 647,7 тис. га.

29.05.2023
Малі та середні сільськогосподарські підприємства, в тому числі фермерські господарства, які знаходяться у Полтавській області, можуть подати заявку на отримання фінансової допомоги у розмірі 40 000 доларів США

Міжнародна гуманітарна організація Mercy Corps в рамках Програми підтримки економічної стійкості України (далі – програма), розпочинає прийом заявок на отримання фінансової допомоги від сільськогосподарських підприємств, зокрема фермерських господарств у розмірі 40 000 доларів США. Подати заявку на отримання цієї допомоги можуть власники малих та середніх сільськогосподарських підприємств Полтавської, Сумської та Чернігівської областей.

29.05.2023
У Опішні та Нових Санжарах Полтавського району відбулися виїзні наради, із змін у сфері земельного законодавства і створення у територіальних громадах області служби з контролю за використанням та охороною земель

Обласною військовою адміністрацією зокрема Департаментом агропромислового розвитку разом з районними військадміністраціями проводяться виїзні наради з питань зміни в сфері земельного законодавства та створення служби з контролю за використанням і охороною земель територіальними громадами Полтавщини. Виконання заходів «Програми ефективного використання земельних ресурсів Полтавщини на період 2022-2027 років».

25.05.2023
Профільна комісія підтримала проєкт Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямами на період до 2027 року в новій редакції

25 травня під головуванням Івана Гришка відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики та земельних відносин.

22.05.2023
Розпочато прийом заявок для отримання компенсації витрат на органічну сертифікацію

Проект «Німецько-українська співпраця в галузі органічного сільського господарства» (COA) має намір компенсувати вартість органічної сертифікації малим та середнім органічним підприємствам, які реалізують свою продукцію на внутрішньому ринку та планують продовжити органічну сертифікацію у 2023 році.

22.05.2023
До Всесвітнього дня бджіл у Гадячі презентували тематичну книгу для дітей

До Всесвітнього дня бджіл, який відзначають 20 травня, в Гадяцькому аграрному училищі презентували «Бджолину та джмелину книгу, або дивовижні історії їхнього життя».

15.05.2023
На Полтавщині розпочнуть інвентаризацію земель під полезахисними смугами і водного фонду

В області розпочнуть інвентаризацію земель водного фонду та зайнятих полезахисними лісовими смугами, розташованих на землях сільськогосподарського призначення. Ці заходи проводитимуть у межах Програми ефективного використання земельних ресурсів Полтавщини на період 2022-2027 років.

Сторінки