04 березня 2020 року на базі Полтавської державної аграрної академії Департаментом агропромислового розвитку облдержадміністрації проведено навчання спеціалістів галузі тваринництва сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств області.
Відкрив захід Палій Олег Борисович – заступник директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, який підвів підсумки роботи галузі тваринництва за 2019 рік та охарактеризував напрями співпраці з сільськогосподарськими підприємствами та фермерськими господарствами області у 2020 році. Також привітали учасників Горб Олег Олександрович – проректор науково-педагогічної, наукової роботи та міжнародних зв’язків ПДАА, декан факультету підготовки іноземних громадян, к. с.-г. н., професор кафедри екології збалансованого природокористування та захисту довкілля та Поліщук Анатолій Анатолійович - Декан факультету «Технології виробництва та переробки продукції тваринництва», доктор сільськогосподарських наук, професор кафедри годівлі та зоогігієни сільськогосподарських тварин.
В ході навчання виступили науковці академії та Інституту свинарства і агропромислового виробництва НААН України, викладачі ДНЗ «Школа підвищення кваліфікації спеціалістів по розведенню с/г тварин та племінній справі» та представники обласних організацій.
Основними напрямами навчання (підвищення кваліфікації) стали:
- застосування сучасних інформаційних систем та технологій в галузі тваринництві;
- вимоги законодавства щодо якості, безпечності та гігієни кормів для сільськогосподарських тварин;
- селекційно – племінна робота в галузі тваринництва;
- проблемні питання в розвитку галузі свинарства;
- зміни у Законі України «Про ідентифікацію та реєстрацію тварин»;
- лабораторна діагностика хвороб сільськогосподарських тварин;
- стандарти, програми – передумови та запровадження принципів НАССР разом з ІSO;
- актуальні питання щодо епізоотичної ситуації на території України та Полтавської області;
- охорона праці в сільському господарстві, недопущення нещасних випадків та виробничого травматизму.
Після закінчення навчання учасники одержали посвідчення про підвищення кваліфікації.