Полтавщина зберігає лідерство з виробництва молока

08.05.2024

Полтавська область залишається лідером в Україні з виробництва молока у сільгосппідприємствах, забезпечуючи понад 15% валового надою в країні. Це результат наполегливої праці талановитих фахівців галузі, які постійно вдосконалюють методи виробництва та дбають про добробут тварин.

Наочним прикладом успішної роботи є агрофірма з Миргородського району, яку нещодавно відвідали директор Департаменту агропромислового розвитку Полтавської ОВА Сергій Фролов, начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін та заступник начальника Полтавської ОВА Володимир Когут.

Підприємство спеціалізується на тваринництві та має статус суб’єкта племінної справи. Тут розводять корів української червоно-рябої молочної породи, отримуючи молоко екстракласу та вищого ґатунку. Щодоби господарство заготовляє в середньому 13 тонн продукції.

Для створення комфортних умов утримання 700 дійних корів тут обладнали сучасну доїльну залу та оновили корівник. Кожна тварина має власний чіп для обліку. Автоматизований процес виробництва не лише полегшує роботу персоналу, але й сприяє кращій якості молока.

Продукція агрофірми користується попитом серед місцевих виробників продуктів харчування, зокрема й тих, що постачають свою продукцію для дітей.

Окрім виробничої діяльності, підприємство активно дбає про соціальний розвиток громади, надає допомогу Силам оборони та внутрішньо переміщеним особам.

Історія агрофірми з Миргородського району – це лише один із багатьох прикладів того, як завдяки самовідданій праці та сучасним технологіям Полтавській області вдається зберігати лідерські позиції у виробництві молока.

Такий результат є свідченням високого рівня розвитку аграрного сектору регіону та його стійкості перед викликами сьогодення.