Семінар з аграрних розписок в Кобеляках

11.02.2016

В ході подальшої реалізації пілотного проекту щодо впровадження аграрних розписок, 10 лютого 2016 року в залі засідань відділу агропромислового розвитку Кобеляцької райдержадміністрації відбувся семінар керівників та бухгалтерів агропромислових підприємств Кобеляцького, Козельщинського та Новосанжарського районів. В нараді взяли участь – перший заступник директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Рева І.І., голова районної державної адміністрації Шевченко Т.В., начальник відділу агропромислового розвитку Чердак Т.А.

Експерти пілотного проекту Роман Колібаба та Ігор Дудка ознайомили присутніх з кредитування за допомогою аграрних розписок, надали пояснення щодо видів, механізму дії, законодавчого регулювання аграрних розписок.

В заході прийняв участь представник банку «Агропросперіс» Володимир Борківець, який запропонував співпрацю сільгосптоваровиробникам по аграрних розписках.

В кінці семінару учасники мали можливість прийняти участь в дискусії щодо подальшого застосування аграрних розписок в Україні.