В області створено Координаційну раду при голові облдержадміністрації з питань розвитку фермерства на Полтавщині

14.07.2016

З метою налагодження ефективного діалогу структурних підрозділів облдержадміністрації, райдержадміністрацій, територіальних органів центральних органів виконавчої влади з фермерськими господарствами області по вирішенню проблемних питань пов’язаних з дотриманням і захистом їх майнових та інших законних інтересів та враховуючи думку фермерського активу області створено Координаційну раду при голові облдержадміністрації з питань розвитку фермерства на Полтавщині (розпорядження голови обласної державної адміністрації від 14 липня 2016 року №305).

Розпорядження голови обласної державної адміністрації від 14 липня 2016 року №305
«Про Координаційну раду при голові облдержадміністрації з питань розвитку фермерства на Полтавщині»