Свято меду в Полтаві

08.08.2016

5-7 серпня 2016 року в Полтаві відбулося 20-е ювілейне Свято меду, а також відзначено річниці діяльності громадських організацій в Полтавському районі та Полтавській області. Зокрема, відзначено 25 років діяльності Полтавської районної громадської організації «Товариство пасічників» та 10 років діяльності  Полтавської громадської організації «Спілка пасічників».

Організацію підготовки проведення Свята, за сприяння Полтавської обласної державної адміністрації, Полтавської обласної ради, Департаменту агропромислового розвитку, управління культури області та міста, керівництва краєзнавчого музею ім. Кричевського, міської ради, адміністрації театра ім. М.В. Гоголя, управління підтримки підприємництва міськвиконкому, забезпечила директор Державного навчального закладу «Гадяцьке аграрне училище», голова Полтавської  ГО «Спілка пасічників» Н.Д. Сенчук.

На святкування були запрошені пасічники майже з усіх областей України. Крім того, завітали до Полтави президія Спілки пасічників України, на чолі з президентом спілки Володимиром Стретовичем та  поважні гості з Польщі, на чолі з головою товариства пасічників Люблінського воєводства Збігнєва Янкевича.

В обласній державній адміністрації відбулася зустріч керівництва області  та гостей з Польщі, під час якої обговорено питання тісної співпраці, з метою подальшого розвитку галузі бджільництва обох країн.

З вітальним словом на початку урочистостей виступив заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Р.І. Товстий, заступник голови Полтавської обласної ради А.М. Ханко, заступник директора Департаменту агропромислового розвитку О.Б. Палій.

В рамках святкування було передбачено організацію виставки продукції бджільництва, де пасічники Полтавщини представили продукцію власного виробництва, яка користувалася широким попитом полтавчан та гостей міста.