Ви є тут

130 річниця з дня заснування Полтавської державної сільськогосподарської дослідної станції ім. М.І. Вавилова Інституту свинарства і АПВ

28.10.2014

За ініціативи Департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації 28 жовтня 2014 року відзначено 130 річчя з дня заснування Полтавської державної сільськогосподарської дослідної станції ім. М.І.Вавилова Інституту свинарства і АПВ.

Вітали колектив дослідної станції та приймали участь в урочистих заходах Бугайчук Віктор Михайлович – голова обласної держадміністрації, Фролов Сергій Олександрович – директор Департаменту агропромислового розвитку, Аранчій Валентина Іванівна – ректор Полтавської державної аграрної академії, Фесик Катерина Борисівна – директор Полтавського краєзнавчого музею ім. В. Кричевського, представники Інституту рослинництва ім. В.Я. Юр’єва, ННЦ «Інститут землеробства НААНУ, Інституту сільського господарства степової зони НААНУ та інші.

Голова обласної державної адміністрації Віктор Бугайчук в привітальному слові зауважив на важливості підтримки наукових досліджень, створення відповідних фінансових та матеріальних умов для їх проведення і впровадження досягнень науки у виробництво, а також запевнив, що Полтавська ОДА буде в цьому всіляко сприяти та вручив нагороди кращим працівникам дослідної станції.

З нагоди святкування 130 річчя з дня заснування дослідної станції відкрито меморіальну дошку першому директору Полтавського дослідного поля Б.П. Черепахіну.