Ви є тут

День поля

06.07.2023

Департаментом агропромислового розвитку 06 липня 2023 року спільно з Полтавською державною сільськогосподарською дослідною станцією ім. М.І. Вавилова та ДП «ДГ «Степне» Інституту свинарства і АПВ НААН в с. Степне Полтавського району було проведено День поля.

Зі вступним словом виступив заступник директора Департаменту агропромислового розвитку Олег Палій, який зазначив про важливість проведення даних заходів для виявлення потенційно найкращих сортів та гібридів, які підходять для умов Полтавської області, в тому числі і враховуючи їх посухостійкі якості.

Учасникам наради на дослідному полі були представлені різні сорти та гібриди (озимої пшениці, озимого жита, озимого та ярого ячменю та тритікале), ранніх зернових культур різних селекційних центрів України.

Також відвідувачі могли ознайомитися з різними технологіями основного обробітку ґрунту, різних схем удобрення та захисту сільськогосподарських культур.

Провідними фахівцями та представниками розробників сортів було надано вичерпні роз’яснення щодо якісних показників кожного сорту.

Присутні на заході агровиробники зацікавились представленими сортами та виявили бажання придбати їх для посіву у своїх господарствах.