Ви є тут

День поля у Степному

07.09.2023

6 вересня на базі Полтавської державної сільськогосподарської дослідної станції ім. М.І. Вавилова Інституту свинарства і сільськогосподарського виробництва Національної академії аграрних наук України, за участі ДП «ДГ «Степне», відбувся День поля.

В заході взяли участь представники Департаменту агропромислового розвитку облвійськадміністрації, головного управління Держпродспоживслужби у Полтавській області, селекціонери-науковці, агрономи та керівники сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств.

У вступному слові виступаючі звертали увагу присутніх на високу відповідальність аграріїв за продовольчу безпеку країни в умовах воєнного стану та необхідність широкого впровадження прогресивних технологій і використання якісного насіння польових культур.

Разом з цим, директор ДП «ДГ «Степне» Петро Сокирко закликав присутніх агровиробників дбайливо ставитися до землі, як основного нашого багатства, раціонально використовувати мінеральні добрива та ядохімікати.

На дослідному полігоні спеціалісти-агрономи детально ознайомили учасників зібрання з новими сортами сої, соняшника та кукурудзи, з їх перевагами та особливостями. Також зацікавлені особи отримали детальні відповіді на свої запитання.