День Поля в Глобинському районі

11.08.2016

11 серпня 2016 р. в с. Погреби Глобинського району на базі ТОВ «Рост-Агро» відбувся День Поля, участь в якому взяли сільгоспвиробники Полтавської та інших областей. Зі вступним словом виступив заступник директора Депртаменту агропромислового розвитку Полтавської облдержадміністрації Олег Палій.

Організатори Дня Поля ознайомили учасників з технологічними особливостями заводу із виробництва насіння. Пояснення давав засновник ТОВ «Рост Агро» Михайло Бернацький. Від ТОВ «Адама-Україна» з системою захисту посівів кукурудзи та сої препаратами виробництва компанії АДАМА виступив технічний менеджер Сергій Книш.

Потім учасники Дня Поля оглянули гібриди кукурудзи, сорти сої селекції ТОВ «Прогрейн Укр», з пояснення яких дали Максим Бернацький – директор ТОВ «Рост Агро» та Юрій Снісаренко – головний агроном ТОВ «Прогрейн Укр».

Павло Волинець представив проривні біотехнології від ТОВ «Агрітема», а Микола Шепель регіональний представник компанії Nuseed запросив оглянути гібриди соняшнику та сорго.

Сучасна сільськогосподарська техніка на Дні поля була представлена компанією «Цеппелін Україна», що розпочала свою діяльність в 1998 році і являється частиною великої міжнародної сітки компаній, що займаються постачанням промислової, сільськогосподарської та будівельної техніки. ZEPPELIN GmBH – німецький промисловий концерн, представлений в 20-ти країнах світу в сфері ділерства і виробництва.

Підсумки Дня Поля підвів Олег Палій. Він наголосив, що ТОВ «Рост-Агро» являється сучасним суб’єктом господарювання, що швидко розвивається, в якому основними принципами роботи є високий професіоналізм, відповідальність перед кожним клієнтом і надійність гарантованого результату. Департамент АПР схвалює і всіляко підтримує ініціативу і творчий підхід до справи колективу товариства.