День поля в Котелевському районі

05.07.2016

5 липня 2016 року в господарствах Котелевського району проведено семінарнараду з керівниками та агрономами сільськогосподарських підприємств з питань культури землеробства – День поля.

В семінарі взяли участь: директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Фролов С.О., голова районної ради Тимошенко В.П., перший заступник голови райдержадміністрації Луговий П.М, начальник управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації Лях І.В.

Учасники заходу зробили об’їзд полів сільськогосподарських підприємств району за маршрутом: СТОВ «Скіф», ТОВ «Агрофірма «Маяк», СК «Дружба», ФГ «Надія», ФГ «Мир», СВК «Батьківщина», СТОВ «Промінь», ПСП «Ковпаківець», ПСП «Святослав», ТОВ «Зоря».

Про стан культури землеробства в господарствах району – доповідали агрономи господарств. Стан посівів показав високу культуру землеробства в Котелевському районі.

Підведення підсумків огляду полів зробили голова районної ради Тимошенко Василь Петрович та директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Фролов Сергій Олександрович, який в своєму виступі наголосив, що 12 районів області включилися в жнива. Обмолочені перші тисячі гектарів озимих пшениці та ячменю. Середня врожайність пшениці йде на рівні минулого року – 42ц/га, а ячмінь поступається на 4 ц/га.

С.О. Фролов наголосив на недопустимості спалювання пожнивних решток. Жнива в області набирають обертів. Завтра планують виїхати в поле комбайнери ще в 4 районах області.