День працівників сільського господарства

16.11.2023

Сьогодні, 16 листопада, в Полтавському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені М.В. Гоголя відбулося урочисте відзначення Дня працівників сільського господарства — провідної економічної галузі Полтавщини.

Участь у заході взяли Герої України, депутати Полтавської обласної ради, керівники підприємств аграрної галузі, фермери, делегації з районних військових адміністрацій та територіальних громад області, науковці та освітяни, які обрали для себе аграрну ниву.

Гостей привітали начальник Полтавської обласної військової адміністрації Філіп Пронін, виконувач обов’язків голови Полтавської обласної ради Олександр Лемешко та виконувач обов’язків директора Департаменту агропромислового розвитку Полтавської обласної військової адміністрації Олег Палій. Вони подякували власникам аграрних підприємств, працівникам сільського господарства та фермерам за кропітку самовіддану працю, справжній титанічний труд, завдяки якому Полтавщина забезпечує економічну безпеку нашої держави.

Після вручення нагород, розпочалися виступи творчих колективів та виконавців Полтавської обласної філармонії та Полтавського державного аграрного університету.

Під бурхливі оплески вдячної аудиторії виконавці подарували безліч позитивних емоцій та драйву, залишивши приємні згадки про цю подію, які ще довго будуть зігрівати серця учасників заходу.

У такі складні для країни часи аграрії забезпечують продовольчу безпеку держави, відчайдушно тримають аграрний і економічний фронти.

Дякуємо Вам, шановні працівники сільського господарства! Зі святом!