Департамент агропромислового розвитку ініціював на засіданні Аграрної комісії Обласної ради розгляд питання про особливий статус земель, що знаходяться в користуванні ПП “Агроекологія“

22.12.2014

Враховуючи світову тенденцію до зростання зацікавленості споживачів в здоровому та повноцінному харчуванні, унікальність досвіду ПП “Агроекологія“ в збереженні родючості ґрунтів, виробництві екологічно безпечної продукції, а також наявність реальної загрози його втрати через відсутність законодавчого захисту, керуючись п. 24 ч. 1 ст. 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 46 Земельного Кодексу України, ст. 6-7 Закону України „Про природно заповідний фонд України”, Департамент агропромислового розвитку запропонував визнати сільськогосподарські угіддя та природні території в межах землекористування ПП “Агроекологія” особливо науково цінними і такими, що потребують комплексної охорони на обласному і державному рівні.

Аграрна комісія погодилася із пропозицією директора Департаменту агропромислового розвитку Фролова Сергія Олександровича та доручила підготувати проект відповідного рішення, який буде розглянуто на засіданні Обласної ради.