До Дня Святого Миколая в Полтаві проведено ярмарок сільськогосподарської продукції

22.12.2015

За ініціативи Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації 19 грудня 2015 року до Дня Святого Миколая, в м. Полтава проведено ярмарок з реалізації сільськогосподарської продукції та продуктів її переробки по вул. Шевченка (в районі центрального ринку) сільськогосподарських і переробних підприємств, фермерських господарств та фізичних осіб районів.

На ярмарку було представлено широкий асортимент продукції власного виробництва за соціально доступними, оптовими цінами, а саме: борошно, цукор, хлібобулочні та кондитерські вироби, крупи, ковбасні вироби, молочна продукція, яйця, овочі, фрукти, риба, птиця, мед.

В заході приймали участь такі потужні підприємства та організації області, як: ПП «Ланнівський цукровий завод» Карлівський район, ТОВ «Гадяч сир» Гадяцький район, ПАФ «Мир» Кобеляцький район, Полтавський хлібзавод №3, Полтавська обласна організація «Спілка пасічників» та інші. Також взяли активну участь фермерські господарства області та фізичні особи-підприємці.

Найбільшим попитом у громадян користувались цукор, борошно, яйця, олія, крупи, овочі.

Родзинкою заходу стала презентація хлібобулочних виробів, виготовлених з органічного борошна ПП «Агроекологія» Шишацького району. Дане підприємство вже понад 30 років не застосовує ядохімікатів та мінеральних добрив.

Вся представлена на ярмарку продукція, відповідала нормам і вимогам згідно висновків ветеринарної служби області.

Про проведення ярмарку було завчасно повідомлено в засобах масової інформації, а також захід супроводжувався співробітниками державної патрульної служби.