Допомога особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України, та бійцям Української армії

11.12.2014

Серед спеціалістів Департаменту агропромислового розвитку проведено відповідну роз’яснювальну роботу щодо основних положень постанови Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 № 535 «Про затвердження Порядку використання коштів, що надійшли від фізичних та юридичних осіб для надання одноразової грошової допомоги постраждалим особам та особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції».

08.12.2014 їх поінформовано про ініціативу працівників Міністерства соціальної політики України провести благодійну акцію, в рамках якої перерахувати свій одноденний заробіток для потреб вищевказаних категорій громадян України. Спеціалістам надано реквізити банківських установ для зарахування коштів в національній та іноземних валютах. Тепер кожен з них має можливість відповідно власного сумління визначитись щодо цього питання.

В попередній період спеціалісти Департаменту агропромислового розвитку зайняли активну громадянську позицію і за власною ініціативою провели збір коштів в розмірі свого одноденного заробітку для потреб антитерористичної операції, що триває на сході України. Вказані кошти були передані волонтерам, які забезпечують українських бійців необхідними матеріалами, продуктами тощо.