Європейські інструменти підтримки малого та середнього агробізнесу

11.12.2014

11 грудня 2014 року в приміщенні Полтавської обласної ради за ініціативи юридичної фірми «Інюрполіс», Інституту сталого розвитку, Польсько-Української аграрної асоціації та підтримки Департаменту агропромислового розвитку Полтавської облдержадміністрації відбувся круглий стіл на тему «Європейські інструменти підтримки малого та середнього агробізнесу».

В круглому столі взяли участь: С. Фролов – директор Департаменту агропромислового розвитку Полтавської обласної державної адміністрації; Н. Кузьменко – генеральний директор Регіонального фонду підтримки підприємництва по Полтавській області; С. Сільченко – партнер юридичної фірми ILF; Яцек Аустен – європейський експерт з питань аграрної логістики та інфраструктури; О. Кулініч – професор, заступник директора Регіонального центру міжнародних проектів і програм; С. Ігнатьєв – директор Інституту сталого розвитку, засновник Польсько-Української аграрної асоціації; Д. Баринова – Голова Правління Польсько-Української аграрної асоціації.

Під час проведення заходу презентували проект «Аграрний клуб бізнесу і права», створений за підтримки Регіонального фонду підтримки підприємництва по Полтавській області, Полтавської обласної громадської організації «Асоціація фермерів та приватних землевласників «Відродження Полтавщини», а також Польсько-Української аграрної асоціації, діяльність якої сприятиме створенню надійних зв’язків між аграріями, переробниками та аграрними вишами України і Польщі.

16 грудня 2014 року о 11.00 в приміщенні Департаменту агропромислового розвитку Полтавської облдержадміністрації відбудеться семінар проекту «Аграрний клуб бізнесу і права».