Ви є тут

Кабмін поновив компенсації за придбання сільгосптехніки вітчизняного виробництва

10.04.2024

В Україні відновили дію урядової програми компенсацій аграріям 25% вартості придбаної техніки і обладнання вітчизняного виробництва.

Щоб отримати кошти, агровиробник має обрати постачальника із затвердженого Мінекономіки переліку сільгосптехніки та обладнання, купити необхідну техніку та подати до уповноваженого банку заявку та підтверджуючі документи.

Наразі до переліку внесено продукцію 21-го українського виробника сільгоспмашин та обладнання. Згодом кількість виробників і асортимент продукції може бути розширений.

Щоб бути включеним до переліку, виробникам техніки та обладнання потрібно подати до 31 жовтня 2024 року в Міністерство економіки України відповідну заявку та документи до неї. Техніка та обладнання за заявками, які подані з 1 листопада, можуть бути включені до переліку лише на наступний рік.

Програма компенсації була відновлена постановою Кабінету Міністрів України №275 від 08.03.2024 р. Програма реалізовувалась в Україні протягом 2017-2021 рр., і була призупинена з початком великої війни.

Міністерство аграрної політики та продовольства України