Колектив Департаменту агропромислового розвитку Полтавської обласної військової адміністрації глибоко сумує з приводу смерті колишнього начальника Управління сільського господарства і продовольства Полтавської облдержадміністрації Андрієнка В.В.

13.11.2023

Колектив Департаменту агропромислового розвитку Полтавської обласної військової адміністрації глибоко сумує з приводу смерті колишнього начальника управління сільського господарства виконавчого комітету Полтавської обласної ради народних депутатів (1991—1992 роки), начальника управління сільського господарства і продовольства Полтавської обласної державної адміністрації (1992—1998 роки) Андрієнка Володимира Васильовича.

Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким з приводу тяжкої непоправної втрати. Нехай добрий, світлий спомин про Володимира Васильовича назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, усіх, хто знав його, любив та шанував.

Сумуємо разом з Вами, підтримуємо в годину скорботи.

Вічна пам'ять!