Колектив ПП «Агроекологія» нагороджений Почесною грамотою Верховної Ради України

08.06.2016

04 червня 2016 року в ПП «Агроекологія» розташованого на землях Шишацького та Зіньківського районів відбулася урочиста подія. За вагомий внесок у зміцнення економічного, наукового потенціалу України, впровадження системи органічного землеробства, розвиток соціальної сфери, трудовий колектив ПП «Агроекологія» був нагороджений Почесною грамотою Верховної Ради України. Відзнаку вручив народний депутат України, заступник голови Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин Івченко Вадим Євгенович. Під час свого виступу законотворець подякував працівникам господарства за важку працю і високі досягнення, пообіцяв всебічну підтримку, а також поінформував присутніх про хід законодавчого процесу, який стосується аграрного сектору.

В рамках заходу відбулася робоча зустріч народного депутата з директором Департаменту агропромислового розвитку Фроловим Сергієм Олександровичем, в ході якої обговорили проблемні питання АПК Полтавщини, зокрема питання присвоєння статусу «Особливо цінних земель» ланам, що обробляються ПП «Агроекологія». Адже це – найбільше в Україні підприємство, яке працює виключно за технологіями органічного землеробства і вже більше ніж 30 років як відмовилось від застосування гербіцидів, пестицидів, мінеральних добрив, що дозволяє отримувати високоякісну екологічно чисту продукцію.