Ви є тут

Можливості для мікро, малих, середніх агровиробників: співпраця з аграрним переробним підприємством у Полтавській області!

17.04.2024

Програма USAID АГРО підтримала ЛКЗ (Лохвицький комбікормовий завод) у розширенні потужностей для переробки зерна кукурудзи та гороху. В межах проєкту, підприємство розширює свою діяльність та розпочинає будівництво круп’яного заводу, що буде виробляти продукт з доданою вартістю: кукурудзяну крупу та борошно, а також переробляти горох.

Продуктивність заводу становитиме до 120 т зерна на добу. Технічно завод буде оснащений найсучаснішим обладнанням українського виробника. Запланований запуск виробництва у листопаді цього року.

ЛКЗ пропонує мікро, малим та середнім фермерам надійне партнерство та співпрацю по вирощуванню кременистої кукурудзи на таких умовах:
- надає посівний матеріал кременистої кукурудзи від провідних виробників на умовах 0/100 з відстрочкою платежу до 01.11.2024 по ціні 100% оплати;
- гарантує викуп усього врожаю з площі, де використовувався наданий посівний матеріал, з додатковою надбавкою 10% порівняно з середньою ціною на ринку в момент викупу між 3 сусідніми елеваторами.

Головна умова: кукурудза з натурою не менше 720 г/л, а також збір та зберігання врожаю повинні проводитись окремо від інших сортів кукурудзи. Мінімальна площа для посіву – 30 гектарів. Місце поставки (CPT) – м. Заводське ЛКЗ.

Більше інформації на сторінці ЛКЗ – YEDNIST' GROUP

Зацікавленим потрібно заповнити Google форму: https://bit.ly/3xE95Ik