Ви є тут

Національний Проєкт «Підготовка виробників та мереж до сезону 2023-2024 закупівель продуктової галузі України»

19.09.2023

Шановні виробники, постачальники та рітейлери України!

Запрошуємо вас в Національний Проєкт «Підготовка виробників та мереж до сезону 2023-2024 закупівель продуктової галузі України», який стартує у жовтні 2023 року. Реєстрація учасників відкрита до 5 жовтня.

Мета проєкту: поліпшити та заповнити прогалини в асортименті забезпечення продуктами харчування населення України, через визначення необхідних категорій зі сторони мереж та пошуку під них українських виробників, а також створення умов укладання контрактів на постачання продуктів харчування на основі серії переговорів між мережами, дистрибуторами і виробниками.

Організатор проекту – TradeMasterGroup, за підтримки Програми USAID АГРО проводить Проект в рамках Щорічної бізнес-конференції «DISTRIBUTIONMASTER-2023: НОВА РЕАЛЬНІСТЬ-ВИКЛИКИ ТА РІШЕННЯ» 20 жовтня в м. Київ. Ця щорічна спеціалізована подія є єдиною в Україні і збирає понад 200 професіоналів, топ-менеджерів компаній з усіх секторів дистрибуції та їхніх партнерів, зокрема виробників і рітейлерів, з різних регіонів України та близького зарубіжжя.

Цього року на майданчику конференції буде реалізовано проєкт «Підготовка виробників та мереж до сезону 2023-2024 закупівлі продуктової галузі України».

Реалізація проєкту буде у вигляді дискусійних панелей для 5 різних напрямках виробництва товарів:
• м’ясо-молочна,
• плодово-овочева,
• кондитерська продукція,
• аквакультура,
• зернові та олійні культури.

В рамках проєкту, для покращення взаємодії між виробниками та рітейлерами, команда TradeMasterGroup напередодні конференції проведе 3-х годинне онлайн-навчання для виробників: «Ведення перемовин. Підвищення рівня переговорних навичок з «баєрами». Створення ефективної комерційної пропозиції».

До участі в проєкті буде допущено щонайменше 100 Виробників продуктової галузі України, та 30 представників дистрибуторів, рітейлу національного та регіонально масштабу. Для учасників на конференції 20 жовтня в Києві будуть організовані столи перемовин «постачальник-мережа», дискусійні панелі, якісні модеровані бізнес-знайомства, обмін досвідом та аналітика продуктової галузі.

Подія за підтримки Програми USAID АГРО, відкриває додаткові можливості для учасників проєкту на вигідних умовах. Під час відбору компаній, перевага буде надаватися малому та середньому бізнесу, яким володіють, керують і контролюють жінки, а також чоловіки, що належать до вразливих категорій населення.

Подати заявку на участь в проєкті (до 5 жовтня):
• Якщо ви виробник, постачальник https://forms.gle/cZw38v578VepXk6F8
• Якщо ви рітейлер, дистрибутор, закупівельник продуктів харчування https://forms.gle/e8maxXfd7h99jbqA8