Ви є тут

Нарада по зрошенню

16.03.2023

16 березня 2023 року у м. Градизьк Кременчуцького району відбулась нарада з питань розвитку зрошувального землеробства Полтавщини у 2023 році під головуванням Олексія Бруслика – заступника начальника Полтавської обласної військової адміністрації. В нараді також взяли участь Сергій Фролов – директор Департаменту агропромислового розвитку обласної військової адміністрації, Тарас Кот – перший заступник голови Державного агентства меліорації та рибного господарства України, Олександр Монастирський – начальник Регіонального офісу водних ресурсів в Полтавській області, Мирослав Носа – Градизький селищний голова та водокористувачі.

На нараді були розглянуті питання щодо забезпечення поливного сезону у 2023 році, безперебійного постачання електроенергії, створення  об‘єднання водокористувачів та завершення передачі цілісних майнових комплексів зрошувальних систем державних підприємств до сфери управління Державного агентства меліорації та рибного господарства.

Поливний сезон у 2023 році розпочнеться згідно плану, Регіональний офіс водних ресурсів у Полтавській області забезпечить проведення усіх ремонтних робіт.