Нарада щодо роботи сортодослідних станцій області

02.12.2015

01.12.2015 заступник директора Департаменту агропромислового розвитку Полтавської облдержадміністрації Палій О.Б. провів нараду щодо подальшої роботи сортодослідних станцій Полтавської області. В нараді взяли участь представники Полтавської філії ДП «Центр сертифікації та експертизи насіння і садивного матеріалу» і обласного державного центра експертизи сортів рослин та їх підрозділів в Глобинському, Машівському, Карлівському, Миргородському і Решетилівському районах, асаціації «Насіння Полтавщини», Державної сільськогосподарскої інспекції Полтавської області.

В ході наради обоворені питання про наслідки реорганізації державних сортодослідних станцій та державних центрів експертизи сортів рослин з державними інспекціями з охорони прав на сорти рослин та стратегію подальшої роботи дослідних структур на території області. Наголошено на необхідності відновлення розробки рекомендацій для використання сортового складу зернових культур на Полтавщині, проведення сортовипробування та додержання сортової агротехніки.

За результатами наради рекомендовано Полтавській філії ДП «Центр сертифікації та експетризи насіння і садивного матеріалу» вжити заходи щодо укладання договорів про співпрацю з обласним державним центром експертизи сортів рослин.