Нарада в Головному управлінні Держпродспоживслужби у Полтавській області

04.08.2016

03 серпня 2016 року в Головному управлінні Держпродспоживслужби у Полтавській області відбулась виробнича нарада державних фітосанітарних інспекторів відділу контролю за обігом засобів захисту рослин та відділу прогнозування, фітосанітарної діагностики та аналізу ризиків.

В нараді взяв участь  заступник директора Департаменту агропромислового розвитку Олег Палій.

Під час засідання розглянуто проблемні питання у сфері захисту рослин по кожному району Полтавської області. Було відмічено зростання звернень громадян та суб’єктів господарювання до органів виконавчої влади щодо виявлених порушень при застосуванні пестицидів.

Також було зазначено, що використання хімічних засобів захисту рослин в Полтавській області залишається на рівні минулих років, а застосування біологічного методу боротьби з шкідливими організмами в цьому році дещо збільшилось.

На нараді були підняті питання щодо боротьби з забур’яненістю сільськогосподарських угідь, в тому числі амброзією полинолистою. Ці питання, наразі, є актуальними в кожному районі Полтавської області.

Начальник відділу  контролю за обігом засобів захисту рослин Лілія Верховод зазначила, що тільки спільними зусиллями, як зі сторони органів виконавчої влади, органів самоврядування, суб’єктів господарювання, громадян, можливо попередити порушення законодавства у сфері захисту рослин.

Заступник директора Департаменту агропромислового розвитку Олег Палій підвів підсумки наради, вказав на основні недоліки державних фітосанітарних інспекторів відділу контролю за обігом засобів захисту рослин та відділу прогнозування, фітосанітарної діагностики та аналізу ризиків, та намітив основні завдання над якими необхідно працювати.