Нарада з питань кредитування сільгосптоваровиробників

09.02.2015

6 лютого 2015 року в приміщенні облдержадміністрації відбулась нарада з питань кредитування сільськогосподарських товаровиробників області для проведення весняно-польових робіт.

Нарада підготовлена Департаментом агропромислового розвитку для вирішення нагальних питань кредитування сільгосптоваровиробників області, особливо малих та середніх, які мають дефіцит власних коштів для проведення  необхідного комплексу робіт у 2015 році.

Розрахункова потреба в коштах для проведення весняно-польових робіт у 2015 році на 1,7 млрд. грн. перевищує фактичні витрати в 2014 році. Відповідно потреба в кредитних ресурсах збільшилась в 2 рази і становить близько 1 млрд. грн.

Нараду проводив директор Департаменту агропромислового розвитку Фролов С.О. Також взяли участь і виступили заступник голови Полтавської  обласної ради Микійчук В.П., заступник начальника Управління НБУ України в Полтавській області Білоног І.В., керівники сільгосппідприємств, фермерських господарств та представники банків, які надають найбільші обсяги кредитних ресурсів для сільгосптоваровиробників: ПАТ «Райффайзен Банк Аваль», ПАТ «ПроКредитБанк», ПАТ «КредіАгрікольБанк», ПАТ «Полтава-Банк». АТ «Ощадбанк» ПАТ «Державний експортно-імпортний банк України, ПАТ «КБ»Приватбанк».

В ході обговорення чинників, які впливають на процес кредитування, було досягнуто згоди щодо сприяння у процесі кредитування та надання необхідної допомоги дрібним та середнім товаровиробникам.