Нарада за участю представників УДАІ України у Полтавській області

24.07.2014

23 липня 2014 року за ініціативи Департаменту агропромислового розвитку, за участю представників УДАІ України у Полтавській області, в облдержадміністрації під головуванням заступника голови ОДА Товстого Р.І., відбулося обговорення питань взаємодії ДАІ із сільгосптоваровиробниками області.

Директором Департаменту агропромислового розвитку Полтавської ОДА Фроловим С.О було піднято питання про сприяння проведенню жнив 2014 року, запобіганню безпідставних зупинок транспортних засобів зайнятих для перевезення сільськогосподарської продукції, та звернуто увагу на недопущення порушення нормативних актів з перевезення вантажів автомобільним транспортом.

За результатами наради, та з метою сприяння безперебійної роботи жнивної техніки, підрозділам ДАІ України у Полтавській області на місцях були направлені відповідні доручення.