Навчання місцевих інструкторів з кооперації

15.12.2014

За підтримки Проекту USAID АгроІнвест Департаментом агропромислового розвитку Полтавської облдержадміністрації спільно з Полтавською обласною сільськогосподарською дорадчою службою, 12 грудня 2014 року, було проведено навчальний семінар-тренінг для підготовки місцевих інструкторів з кооперації, за участю провідних експертів Національної асоціації сільськогосподарських дорадчих служб.

В семінарі-тренінгу взяли участь начальники та спеціалісти управлінь (відділів) агропромислового розвитку райдержадміністрацій, представники сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, громадських організацій, фермери, сільськогосподарські дорадники.

Підчас проведення заходу було розглянуто:

- світовий та вітчизняний досвід функціонування сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів (СОК);

- законодавство про СОК;

- переваги СОК над іншими формами господарювання;

- алгоритм створення кооперативу;

- особливості статуту та правил внутрішньогосподарської діяльності СОК;

- забезпечення життєдіяльності СОК.

По підсумку навчання учасникам семінару-тренінгу було видано сертифікати встановленого зразка.