Нові Санжари на Полтавщині перші відсвяткували обжинки

21.07.2014

Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації разом з Державною інспекцією сільського господарства в Полтавській області взяли участь в цьогорічних обжинках в Нових Санжарах. Так завдяки плідній співпраці та роботі спеціалістів інспекції в районах була перевірена техніка та її готовність до жнив. За оперативними даними в Полтавській області урожайність озимої пшениці по сільськогосподарських підприємствах склала 42,5 центнерів з гектара, урожайність ячменю біля 38,8 центнерів з гектара.

Тож, 20 липня 2014 року, коли більшість людей ще спали, у Нових Санжарах в парку Перемоги розпочиналося свято Врожаю, закінчення жнив ранніх зернових новосанжарці відзначили першими в області. На паркових алеях розпочинали роботу продуктові лотки. Пізніше гамірно стало від святково одягненого люду – і малі, і дорослі оглядали сучасну сільськогосподарську техніку, смакували кукурудзяними качанами. Неподалік від сцени всі бажаючі могли скуштувати частування від місцевих аграріїв та сільських громад. Для дітей працювали ігрові майданчики. На сцену піднялися молоді працівники полів, яких під фанфари та сотні аплодисментів вітали присутні для деяких юнаків, нинішня зернозбиральна кампанія стала першим випробуванням на хліборобську витривалість. Також було відзначено нагородами героїв цьогорічних жнив. По завершенні чудовим короваєм пригощали всіх учасників свята.

Не можливо відзначити ще те, що Новосанжарський район славиться своїм благоустроєм та гостинністю, а за сільськогосподарськими показниками – один з кращих в області.

Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації бажає району процвітання та й наділі радувати своїми досягненнями в агропромисловій сфері.