Новий міні-молокозавод запрацював на Полтавщині

28.07.2016

У селі Стасі Диканського району ТОВ НВК „Інтерагросервіс“ нещодавно ввело в експлуатацію сучасний міні-завод із переробки молока.

28 липня 2016 року в рамках робочої поїздки до Диканського району голова облдержадміністрації В.А. Головко, директор Департаменту агропромислового розвитку С.О. Фролов ознайомилися з його виробничими потужностями.

Міні-завод по переробці молока – це результат співпраці Асоціації сприяння розвитку і співробітництва Ізраїль – Україна та країн СНД з Полтавською облдержадміністрацією, Держпродспоживслужбою та аграріями Полтавщини.

На даний час на міні-заводі працює 9 мешканців села. Ізраїльські спеціалісти завершують навчання персоналу, що тривало протягом двох тижнів.

Обладнання для міні-заводу придбали у одного з кращих світових виробників - ізраїльської фірми TESSA.

На сьогодні на міні-підприємстві переробляється 500 літрів сировини за зміну, його проектна потужність - до 2 тонн.

Завод випускає 18 найменувань молочної продукції, серед яких молоко, кефір, ряжанка, йогурт, сметана, сир, масло вершкове.

Уся продукція, що випускається на міні-заводі, відповідає стандартам ДСТУ та ТУ. Контроль якості та безпечності продукції проводиться Диканською державною лабораторією ветеринарної медицини.

Зараз молоко та молочні продукти можна придбати у фірмовому магазині, що поруч з молокозаводом. У перспективі планується налагодити співпрацю із торговими мережами у м. Полтаві.

Фотоматеріали Обласного комунального інформаційного агентства «Новини Полтавщини»